Koka mājas, interjers: Koka karkasa, paneļu mājas, paneļi

SIA “Timbero Latvia” ražo koka karkasa mājas.

Pamatkomplekts

Koka karkasa mājas pamatkomplektā ietilpst:
• Koka karkasa nesošās sienas ar siltinājumu;
• Jumta konstrukcija ar siltinājumu;
• Nesošās konstrukcijas, statņi, sijas, griestu konstrukcijas;
• Latojums jumta segumam un ārējai apdarei;
• Karkasa montāžas darbi.
Sazinoties un precizējot vēlamos materiālus un risinājumus, papildus aprēķināsim arī pamatus, logus, durvis, jumta segumu, ārējo un iekšējo apdari, ārējās un iekšējās komunikācijas, apkures un ventilācijas iekārtas, un jebkuras citas citas pozīcijas atkarībā no jūsu vēlmēm un projekta specifikas.

Eko siltinājums

Izstrādājot mūsu privātmāju standarta modeļus, esam izvēlējušies materiālus un būvniecības tehnoloģijas, kas nodrošina iespējami veselīgāko dzīves vidi un labvēlīgāko mikroklimatu telpās. Sienu un jumta siltinājumam izmantojam tikai dabīgas izcelsmes materiālus- kokšķiedras plāksnes un celulozes ekovati. Šo materiālu pielietojums nodrošina teicamus energoefektivitātes rādītājus.

Iespējas

Jebkuru no mūsu standarta projektiem ir iespējams koriģēt un papildināt. Atbilstoši Jūsu vēlmēm, varam mainīt ārsienu biezumu, logu izmēru, fasādes apdari, starpsienu izvietojumu, terases platību vai pat mājas kopējos izmērus un plānojumu. Šādu māju varam uzbūvēt kā vissezonas dzīvojamo māju, atpūtas māju vai arī kā vasarnīcu.

Ja nepieciešams, konsultēsim par projektēšanas un būvniecības uzsākšanu, izstrādāsim individuālu projektu un veiksim saskaņošanu būvvaldē. Nodrošināsim pilna cikla būvniecību “līdz atslēgai”. Veiksim arī ārējo komunikāciju izbūvi un teritorijas labiekārtošanu.

SKATIET PIEDĀVĀJUMU MŪSU MĀJASLAPĀ https://timbero.lv/koka-karkasa-ekas/

Koka mājas, interjers: Masīvkoka (guļbaļķu)

SIA “Timbero Latvia” ražo guļbūves no līmbrusām.

Pamatkomplekts

Līmbrusu guļbūves “pamatkomplektā” ietilpst:
• ārsienas (līmbrusa), iekšsienas (līmbrusa vai karkass);
• grīdas konstrukcijas
• starpstāvu, balkona un terases konstrukcijas;
• jumta konstrukcija ar kokšķiedras un ekovates siltinājumu;
• skrūves, leņķi, vītņstieņi u.t.t.;
• tehniskais montāžas-ražošanas projekts;
• pamatkomplekta montāža.

Pabeigtas mājas tāme

Ja vēlaties saņemt līmbrusu guļbūves mājas cenu “līdz atslēgai”, tad mums būtu nepieciešams zināt, kādu tieši vēlaties redzēt savu māju. Ar katru klientu strādājam individuāli, kopīgi izrunājot vēlamās nianses, lai nonāktu pie labākā un atbilstošākā rezultāta. Pēc tikšanās papildus aprēķināsim arī pamatus, logus, durvis, jumta segumu, ārējo un iekšējo apdari, iekšējās un ārējās komunikācijas, apkures un ventilācijas iekārtas, un jebkuras citas citas pozīcijas atkarībā no jūsu vēlmēm un projekta specifikas.

Iespējas

Jebkuru no standarta projektiem ir iespējams koriģēt un papildināt. Atbilstoši Jūsu vēlmēm, varam mainīt sienu biezumu, logu izmēru, starpsienu izvietojumu, terases platību vai mājas kopējos izmērus un plānojumu. Ja nepieciešams, konsultēsim par projektēšanas un būvniecības uzsākšanu, izstrādāsim individuālu projektu un veiksim saskaņošanu būvvaldē. Nodrošināsim pilna cikla būvniecību “līdz atslēgai”, lai Jums nebūtu jātērē laiks būvniecības procesa organizēšanai. Veiksim arī ārējo komunikāciju izbūvi un teritorijas labiekārtošanu.

SKATIET PIEDĀVĀJUMU MŪSU MĀJASLAPĀ https://timbero.lv/gulbuves-no-limbrusam/