Doties atpakaļ

Helikons Pluss, SIA

E-pasts:

info@deg.lv

Tālrunis:

26220008

Adrese:

Vangaži, "Vīganti", Griķi, Inčukalna pag., Siguldas nov., LV...

Apkure: Kokskaidu briketes

Piedāvājam plašu augstas kvalitātes koksnes briketes klāstu, kas apmierinās katru klienta vajadzību un budžetu:

Bērza Briketes: Izgatavotas no 100% tīra bērza, šīs briketes nodrošina augstu siltumenerģijas daudzumu, lēnu dedzināšanu un minimālu pelnu daudzumu. Ideāli piemērotas arī mājīgam vakara stundām pie kamīna.

Skujkoka Briketes: Sagatavotas no skujkoku zariem un mizām, šīs briketes ir lielisks izvēles variants tiem, kuri meklē intensīvu siltuma avotu un patīkamu skujkoku aromātu. Īpaši piemērotas lielākām krāsnīm un katliem.

Apses Briketes: Gūstiet maksimālu siltumu no šīm apses koksnes briketēm. Tās ir populāras savas augstas siltuma efektivitātes un ilgstošās degšanas dēļ, padarot tās par ideālu izvēli ilgstošai apkurei. Īpaši piemērots kamīniem un katliem, jo šīm briketēm ir augsta siltumspēja, turklāt apses koksne nesatur miecvielas un degot neveido darvu.

Mūsu briketes tiek piedāvātas par ļoti pievilcīgām cenām, nodrošinot, ka Jūs varat silti un ekonomiski pavadīt aukstos ziemas mēnešus. Apvienojot ekoloģisko pieeju un augstu efektivitāti, mūsu briketes ir lieliska izvēle ikvienai mājsaimniecībai.

Eksporta Opcijas: Mēs piedāvājam eksporta pakalpojumus, tāpēc neatkarīgi no tā, kur jūs atrodaties pasaulē, mēs varam nodrošināt, ka mūsu augstas kvalitātes briketes sasniedz arī jūsu durvis.

Pasūtiet tūlīt un izbaudiet siltumu bez liekām raizēm!

Apkure: Kokskaidu granulas

Mēs piedāvājam augstākās kvalitātes apkures granulas, kas ir ideāli piemērotas gan mājas, gan rūpnieciskai apkurei. Mūsu granulas nodrošina augstu siltumspēju un ilgstošu degšanas laiku.

Rettenmeier 6mm un 8mm Granulas: Rettenmeier ir vadošais uzņēmums, kas specializējas kurināmo granulu ražošanā, piedāvājot plašu produktu klāstu, ieskaitot 6mm un 8mm granulas, kas ir īpaši piemērotas dažādām vajadzībām.

Šīs granulas tiek ražotas, izmantojot augstākās kvalitātes koksnes izejvielas, kas iegūtas no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem. Rettenmeier uzņēmums ir apņēmies nodrošināt, ka visi viņu produkti ir ne tikai efektīvi, bet arī ekoloģiski draudzīgi.

Rettenmeier granulām ir nemainīgi un augsta kvalitāte, kas nodrošina optimālu un ilgstošu degšanas procesu. Tas ļauj klientiem baudīt tīru un efektīvu siltumu, vienlaikus samazinot kaitīgo ietekmi videi.

Lūsēni Granulas: Lūseni ir Latvijas uzņēmums, kas specializējas augstākās kvalitātes koksnes granulu ražošanā, piedāvājot klientiem 6mm granulas.

Lūseni 6mm granulas ir pazīstamas arī ar savu ilgstošo un stabilo degšanas procesu, kas nodrošina efektīvu siltuma ražošanu, vienlaikus samazinot emisijas un slikti neietekmējot vidi. Tas padara šīs granulas par vērtīgu izvēli tiem, kas meklē gan ekonomisku, gan ekoloģiski draudzīgu enerģijas risinājumu.

Eksporta Opcijas: Mēs piedāvājam pilnu loģistikas atbalstu mūsu produktu eksportam uz jebkuru pasaules daļu. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams piegādāt granulas tuvākajos kaimiņvalstīs vai tālākajos kontinentos, mēs garantējam ātru, drošu un efektīvu piegādi.

Mūsu koksnes granulas tiek piedāvātas par ļoti konkurētspējīgām cenām, padarot tās par lielisku izvēli jebkurai prasīgai apkures sistēmai. Tās ir ražotas, ievērojot augstākos kvalitātes standartus, un ir pilnībā atjaunojamas, nodrošinot videi draudzīgu apkures iespēju.

Pasūtiet tūlīt, un pārliecinieties par mūsu augstas kvalitātes granulu efektivitāti un ekonomisko izdevīgumu!